Menu
Vaše poptávka

Zobrazovací systémy

Výrobce: Alvéole Kód výrobce: alveole-primo
Alvéole PRIMO je inovativní platforma založená na technologii fotopatterningu LIMAP * (Light Induced Molecular Adsorption of Proteins), která kombinuje bezkontaktní fotolitografický systém řízený specializovaným softwarem „Leonardo“ a specifickým fotoaktivovatelným činidlem (PLPP). Toto činidlo ..
0,00 Kč
Výrobce: LABOMED Kód výrobce: TCM400
Invertovaný laboratorní mikroskop TCM400 s fázovým kontrastem je optimální řešení pro vědecké laboratoře i klinická pracoviště. Široké spektrum příslušenství dělá z TCM400 univerzální a vysoce flexibilní vědecký nebo klinický mikroskop, se špičkovou ergonomií a dokonalými optickými parametry.Tělo:ro..
0,00 Kč
Výrobce: Argolight Kód výrobce: Argo-HM
Argo-HM je kalibrační sklo určené pro systémy se zvětšením větším než 20x. Obsahuje patentovaný soubor stabilních struktur Argolight a je kompatibilní s Daybook 2. Sklo Argo-HM umožňuje kontrolovat a standardizovat mnoho aspektů fluorescenčního mikroskopu: nehomogenitu osvětlení, zkreslení pole..
0,00 Kč
Výrobce: Argolight Kód výrobce: Argo-LM
Argo-LM je kalibrační sklo určené pro systémy se zvětšením menším než 20x. Obsahuje patentovaný soubor stabilních struktur Argolight a je kompatibilní s Daybook 2.Sklo Argo-LM umožňuje kontrolovat a standardizovat mnoho aspektů fluorescenčního mikroskopu: nehomogenitu osvětlení, zkreslení pole, chro..
0,00 Kč
Výrobce: Argolight Kód výrobce: Argo-POWER-HM
Argo-POWER HM je kalibrační sklo speciálně navržené tak, aby umožnilo monitorování výkonu u zobrazovacích systémů založených na fluorescenci, jako jsou widefield, konfokální mikroskopie, spinning-disc mikroskopy a další typy mikroskopů, s vysokým zvětšením (HM). Kromě standardizačních paternů stejný..
0,00 Kč
Výrobce: Argolight Kód výrobce: Argo-SIM
Argo-SIM je kalibrační sklo určené pro zobrazovací super-resolution systémy využívající strukturované osvětlení a systémy založené na zobrazení pomocí výpočetních algoritmů. Obsahuje patentované ultrastable vzory Argolight a je kompatibilní s Daybook 2Sklo Argo-SIM umožňuje kontrolovat a standardizo..
0,00 Kč
Výrobce: LABOMED Kód výrobce: LX400
Mikroskop LX400 je laboratormí modulární zobrazovací systém. Široké spektrum příslušenství dělá z LX 400 univerzální a vysoce flexibilní vědecký nebo klinický mikroskop, se špičkovou ergonomií a dokonalými optickými parametry.Tělo: robustní nerezový stativHlava mikroskopu: binokulární či trinok..
0,00 Kč
Výrobce: LABOMED Kód výrobce: LX500
Mikroskop LX 500 je špičkový a konstrukčně vysoce optimalizovaný zobrazovací systém. Vysoce modulární příslušenství dělá z LX500 univerzální a vysoce flexibilní vědecký nebo klinický mikroskop, se špičkovou ergonomií a dokonalými optickými parametry.Tělo: robustní nerezový stativ.Hlava mikroskopu: B..
0,00 Kč
Výrobce: ONI Kód výrobce: Nanoimager
Nanoimager je mikroskop schopný tří různých zobrazovacích režimů podporujících epifluorescenci, HILO a TIRF. Každý z těchto typů osvětlení lze použít k získání obrázků s vysokým rozlišením (techniky  PALM nebo dSTORM), smFRET nebo dat pro single-particle tracking. Zaznamenávání celého zorného p..
0,00 Kč
Výrobce: LABOMED Kód výrobce: Luxeo-6Z
Luxeo 6Z je první z nové řady stereomikroskopů navržených tak, aby poskytovaly maximální flexibilitu a výkon. Díky úplné integraci husích krku a axiálního osvětlení, všestrannosti přenášených osvětlovacích prvků a vysoce ergonomických možností stojanů můžete Luxeo 6Z použít pro nejširší spektrum apl..
0,00 Kč
Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)
K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies.